fbpx

STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE
Centrum Edukacji Zawodowej
07-410 Ostrołęka, ul. Korczaka 73
tel. 29 764 36 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ODWOŁANE ZAJĘCIA

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej.

W okresie od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2020 roku kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną. Dyżury telefoniczne będą pełnione wg harmonogramu zamieszczonego na stronie internetowej....

więcej


 

Uprzejmie informujemy, że w związku z podjętą przez rząd decyzją o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświatowych w Polsce, także w naszej placówce zajęcia zostają zawieszone od 12 do 27 marca 2020 roku. W tym okresie w naszym biurze prowadzone będą dyżury.

W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.

Wykładowcy,   członkowie   SKwP, uczestnicy   kursówi   pracownicy,   którzy spełniają, którykolwiek z warunków powinni skontaktować się telefonicznie z Państwową Inspekcją Sanitarną, zgłosić się na oddział chorób zakaźnych oraz poinformować telefonicznie dyrekcję placówki kształcenia ustawicznego w celu podjęcia odpowiednich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii – tel. +48 609 993 163

KOMUNIKAT ws koronawirusa COVID-19

Prosimy o kontaktowanie się telefonicznie lub mailowo, a także o wyrozumiałość bowiem czas odpowiedzi może ulec wydłużeniu.


Zarządzenie ws. godzin przyjęć interesantów

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej .....

Zarządzenie Dyrektora Placówki


 

Drukuj

 

Dyrektor Placówki Pan Paweł Przedpełski przyjmuje interesantów po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem Pani Moniki Makowskiej tel. 22 862 35 65, 22 862 35 66

 

RODO i Polityka Prywatności 

 

Obsługę uczestników placówki prowadzą:

    • Pani Dorota Połaska – Kierownik Działu, 
      tel. 781 241 401, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • Pani Anna Sitarek - Inspektor ds. Szkoleń i Organizacji
      tel. 609 996 077, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rachunek bankowy w PKO BP Nr: 74 1020 1042 0000 8702 0262 8675

Back to top