Od 1 kwietnia 2026 roku podmioty, których miesięczne przychody przekraczają 10.000 zł brutto mają obowiązek wystawiania faktur w Krajowym Systemie e-Faktur (KSeF). Obowiązek dotyczy nie tylko przedsiębiorców, ale wszystkich podatników, którzy wystawiają faktury.

O nowych obowiązkach dotyczących wystawiania faktur opowiadali w Radiu357 na kilka dni przed oraz w dniu wejścia w życie nowych przepisów nasi eksperci: Aldona Namiestnik-Hok  oraz Grzegorz Tomala.

POSŁUCHAJ!

Grzegorz Tomala w audycji radia357

Aldona Namiestnik-Hok w audycji radia357

Pozostałe aktualności

Korczaka 73
07-410 Ostrołęka

tel. 29 764 36 20

biuro.ostroleka@skp-ow.com.pl

PKO BP 74 1020 1042 0000 8702 0262 8675